Technické specifikace pro produkt 27" ASUS PG27AQWP-W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt 27" ASUS PG27AQWP-W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o 27" ASUS PG27AQWP-W ?
G1/4" (F) stříbrná" loading="lazy" width="230" height="200" />