27" Dahua LM27-E331A černá
Stav zboží: Nové
27
hlídání ceny
27" Dahua LM27-E331A černá
IPS / 2560x1440 / 16:9 / 1ms / 1000:1 / 300cd-m2 / 2xDP+2xHDMI+3.5mm jack+2x2W Pivot / VESA
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Pojištění
Informace o službě
Prodloužení záruky
Informace o službě
Kód: 90408597
Výrobce: Dahua Záruka: 36 měsíců P/N: LM27-E331A
Kód: 90408597
Výrobce: Dahua
Záruka: 36 měsíců P/N: LM27-E331A
Produkt je také dostupný v dalších variantách
Všechny varianty produktu
Čistící prostředky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Dahua
Vlastnosti
Barva Černá
Displej
Úhlopříčka (")   27
Rozlišení   2560 × 1440 (W)QHD
Poměr stran 16:9
Technologie   IPS / PLS
Typ displeje   Matný
Dotykový   Nedotykový
Obnovovací frekvence (Hz) 180
Odezva (ms)   1
Kontrast   1000:1
Jas (cd/m2)   300
Rozhraní
Grafické vstupy DisplayPort , HDMI
Rozhraní Sluchátkový výstup
Spotřeba
Maximální (W)   54
Pohotovostní režim (W)   0.5
Vlastnosti
Vybavení Adaptive-Sync , Pivot , VESA
Využití   Na hry
Tenký rámeček Ano
Zakřivení displeje Ne
Rozměry
Hloubka (mm)   57,5
Šířka (mm)   616
Výška (mm) 364,3
Hmotnost zařízení
Hmotnost (kg) 4.7
Stav zboží
Stav zboží Jen nové , Slevy
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt 27" Dahua LM27-E331A černá:
Technické specifikace pro produkt 27" Dahua LM27-E331A černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt 27" Dahua LM27-E331A černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o 27" Dahua LM27-E331A černá ?