27" Dahua LM27-P301A černá
Stav zboží: Nové
27
hlídání ceny
27" Dahua LM27-P301A černá
IPS / 16:9 / 2560x1440 / 75Hz / 350cd/m / 1000:1 / 5ms / USB-C 65W / DP+HDMI / Audio out /
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Pojištění
Informace o službě
Prodloužení záruky
Informace o službě
Kód: 90408258
Výrobce: Dahua Záruka: 36 měsíců P/N: LM27-P301A
Kód: 90408258
Výrobce: Dahua
Záruka: 36 měsíců P/N: LM27-P301A
Čistící prostředky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Dahua
Vlastnosti
Barva Černá
Displej
Úhlopříčka (")   27
Rozlišení   2560 × 1440 (W)QHD
Poměr stran 16:9
Technologie   IPS LED
Typ displeje   Matný
Dotykový   Nedotykový
Obnovovací frekvence (Hz) 75
Odezva (ms)   5
Kontrast   1000:1
Jas (cd/m2)   350
Rozhraní
Grafické vstupy DisplayPort , HDMI
Rozhraní Audio analogový vstup , USB-C
Spotřeba
Maximální (W)   38
Pohotovostní režim (W)   0.5
Vlastnosti
Vybavení Pivot , USB-C Power Delivery (65W) , VESA
Využití   Do kanceláře , Na filmy
Tenký rámeček Ano
Zakřivení displeje Ne
Rozměry
Hloubka (mm)   57,2
Šířka (mm)   613,3
Výška (mm) 367
Hmotnost zařízení
Hmotnost (kg) 5.98
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt 27" Dahua LM27-P301A černá:
Technické specifikace pro produkt 27" Dahua LM27-P301A černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt 27" Dahua LM27-P301A černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o 27" Dahua LM27-P301A černá ?