2N ATEUS-9157101 IP Style - dveřní interkom
Stav zboží: Nové
2N ATEUS-9157101 IP Style - dveřní interkom / 10.1
hlídání ceny
10.1" displej / QHD kamera / BT / RFID 125 kHz + 13.56 MHz / NFC