Akasa AK-PK15-02CM
Stav zboží: Nové
Akasa AK-PK15-02CM / kompaktní napájecí adaptér s USB-C / 5V / 3A / 15W / 1.5 m
hlídání ceny
Akasa AK-PK15-02CM
kompaktní napájecí adaptér s USB-C / 5V / 3A / 15W / 1.5 m