APC Smart-UPS SRTG15KXLI 15kVA (15kW) černá
Stav zboží: Nové
APC Smart-UPS SRTG15KXLI 15kVA (15kW) černá / 230V - 415V / Rack/Tower / síťová karta / 7U
hlídání ceny
230V - 415V / Rack/Tower / síťová karta / 7U
Kód: 91414178
Výrobce: APC Záruka: 24 měsíců P/N: SRTG15KXLI
Kód: 91414178
Výrobce: APC
Záruka: 24 měsíců P/N: SRTG15KXLI
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka APC
Vlastnosti
Výkon (VA)   15000
Výkon (W)   15000
Počet baterií 1
Doba nabíjení baterie (h) 4
Rozhraní
USB   Ano
Schuko   0
RJ-11 (DSL)   Ne
RJ-45 (LAN)   Ano
RS-232   Ne
IEC Jumpers 0
IEC 320 C13   0
IEC 320 C14   0
IEC 320 C19   0
IEC 320 C20   Ne
Rozměry
Šířka (mm) 440
Hloubka (mm) 700
Výška (mm) 306
Hmotnost
Hmotnost (kg) 142.5
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Nadměrná přeprava
Nadměrná přeprava Ano
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt APC Smart-UPS SRTG15KXLI 15kVA (15kW) černá:
Technické specifikace pro produkt APC Smart-UPS SRTG15KXLI 15kVA (15kW) černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt APC Smart-UPS SRTG15KXLI 15kVA (15kW) černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o APC Smart-UPS SRTG15KXLI 15kVA (15kW) černá ?