AZZA PSAZ-550W
Stav zboží: Nové
AZZA PSAZ-550W / Zdroj / 550W / Aktivní PFC / 120mm ventilátor / 80 PLUS Bronze
hlídání ceny
AZZA PSAZ-550W
Zdroj / 550W / Aktivní PFC / 120mm ventilátor / 80 PLUS Bronze
Kód: 92453200
Výrobce: Azza Záruka: 24 měsíců P/N: 4712839557230
Kód: 92453200
Výrobce: Azza
Záruka: 24 měsíců P/N: 4712839557230
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Azza
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Střední třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 550
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 24 pin ATX , 4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6+2 pin 2
Počet SATA (Serial ATA) 5
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 100
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 V větev (Výkon [W]) 100
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+12 V větev (Proud [A]) 41
+12 V větev (Výkon [W]) 492