CHIEFTEC MidT LT-01B-350GPB
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC MidT LT-01B-350GPB / ATX / 2x USB 3.0 + 1 USB 3.0 / 350W
hlídání ceny
CHIEFTEC MidT LT-01B-350GPB
ATX / 2x USB 3.0 + 1 USB 3.0 / 350W
Kód: 92442662
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: LT-01B-350GPB
Kód: 92442662
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: LT-01B-350GPB
LED pásky
Organizace kabeláže
Stlačený vzduch
Ventilátory
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Kompatibilita základní deska ATX , Micro ATX
Maximální výška chladiče (mm) 140
Maximální délka grafické karty (mm) 340
Velikost a určení
Určení Kancelářské PC
Sloty
Počet 2.5" 0
Počet 3.5" 2
Počet 3.5"/2.5" 0
Počet 5.25" 2
Počet FDD 0
Počet zadních slotů 4
Zdroj
Délka max. [mm] 200
Formát ATX
Pozice Nahoře
Přibalený zdroj 350W
Přední panel
Počet USB 2.0 2
Počet USB 3.0 1
Počet USB-C 0
Audio 3.5 mm - mikrofón , 3.5 mm - zvuk