CHIEFTEC PPS-650FC Polaris 650W
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC PPS-650FC Polaris 650W / ATX / 650W / 80 Plus Gold / Aktivní PFC / 120 mm / Plně modulární
hlídání ceny
ATX / 650W / 80 Plus Gold / Aktivní PFC / 120 mm / Plně modulární
Kód: 92452035
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: PPS-650FC
Kód: 92452035
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: PPS-650FC
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Střední třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 2
Výkon a účinnost
Výkon [W] 650
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Gold
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 4
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 6
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 22
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 22
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 54.2
+12 V větev (Výkon [W]) 650
-12 V větev (Proud [A]) 0.3
-12 V větev (Výkon [W]) 3.6
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Délka [mm] 140
Formát (Typ) ATX
Šířka [mm] 150
Výška [mm] 87
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt CHIEFTEC PPS-650FC Polaris 650W:
Technické specifikace pro produkt CHIEFTEC PPS-650FC Polaris 650W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt CHIEFTEC PPS-650FC Polaris 650W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o CHIEFTEC PPS-650FC Polaris 650W ?