CHIEFTEC Value APB-600B8 600W
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC Value APB-600B8 600W / ATX / 600W / 80PLUS / aktivní PFC
hlídání ceny
CHIEFTEC Value APB-600B8 600W
ATX / 600W / 80PLUS / aktivní PFC
Kód: 92472769
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: APB-600B8
Kód: 92472769
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: APB-600B8
Určení a třída
Třída Střední třída
Určení Domácí PC
Záruka [roky] 2
Výkon a účinnost
Výkon [W] 600
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS (White)
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 8 pin EPS
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 2
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 4
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 46
+12 V větev (Výkon [W]) 552
-12 V větev (Proud [A]) 0.3
-12 V větev (Výkon [W]) 3.6
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Délka [mm] 140
Formát (Typ) ATX
Šířka [mm] 150
Výška [mm] 87
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt CHIEFTEC Value APB-600B8 600W:
Technické specifikace pro produkt CHIEFTEC Value APB-600B8 600W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt CHIEFTEC Value APB-600B8 600W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o CHIEFTEC Value APB-600B8 600W ?