CHIEFTEC zdroj BDF-1000C
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC zdroj BDF-1000C / Proton Series / 1000W / 140mm fan / akt. PFC / modulární kabeláž / 80PLUS Bronze
hlídání ceny
CHIEFTEC zdroj BDF-1000C
Proton Series / 1000W / 140mm fan / akt. PFC / modulární kabeláž / 80PLUS Bronze
Kód: 92430267
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: BDF-1000C
Kód: 92430267
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: BDF-1000C
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1000
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 0
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 6
Počet PCI-Express 8 pin 2
Počet SATA (Serial ATA) 9
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 140 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 23
+3.3 V větev (Výkon [W]) 140
+5 V větev (Proud [A]) 23
+5 V větev (Výkon [W]) 140
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+12 V větev (Proud [A]) 83
+12 V větev (Výkon [W]) 1000