Corsair iCUE LINK H100i RGB bílá / 2x 120mm / 37 dB / 480-2400RPM / 63.1CFM / Intel + AMD
hlídání ceny
Corsair iCUE LINK H100i RGB bílá
2x 120mm / 37 dB / 480-2400RPM / 63.1CFM / Intel + AMD
Kód: 92464959
Výrobce: Corsair Záruka: 24 měsíců P/N: CW-9061005-WW
Kód: 92464959
Výrobce: Corsair
Záruka: 24 měsíců P/N: CW-9061005-WW
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Corsair
Typ chlazení
Typ chlazení Vodní (AIO)
Barva
Barva Bílá
Kompatibilita
Procesor AMD , Intel
AMD patice AM4 , AM5 , sTRX4
Ventilátor
Velikost ventilátoru (mm) 120 x 120
Počet ventilátorů 2
Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) 2400
Maximální průtok vzduchu (CFM) 63.1
Hlučnost (dB) 37
Chladič
Velikost radiátoru AIO 240mm radiátor
Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla 240
Podsvícení
Barva podsvícení A-RGB / D-RGB (5V)