Custom VKP80III (USB& RS-232)
hlídání ceny
Custom VKP80III (USB& RS-232)
kiosková termotiskárna / 58-82.5mm / 203dpi / USB / RS-232 / konektory zezadu
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Pojištění
Informace o službě
Kód: 99322332
Výrobce: Custom Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: 915DX011700300
Kód: 99322332
Výrobce: Custom
Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: 915DX011700300
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Custom
Vlastnosti
Barva Černá
Funkce Řezačka , Tisk účtenek - Termopapír , Vlastní logo , Vlastní písmo
Emulace PC437 , PC850 , PC860 , PC863 , PC865
Tisk
Technologie Termální přímá (DT)
Maximální tiskové rozlišení (DPI) 203
Rychlost tisku (mm/s) 250
Papír/Medium
Formát papíru/média 50mm , 60mm , 80mm , 82.5mm