EPSON papír. rolka Š76/N60/D17 (TM-U220..)
Stav zboží: Nové
hlídání ceny
Kód: 99204935
Výrobce: Epson Záruka: 6 měsíců P/N: PAPERPOSROLLI1+1
Kód: 99204935
Výrobce: Epson
Záruka: 6 měsíců P/N: PAPERPOSROLLI1+1
Popis produktu
Zobrazit technické parametry
Popis produktu
Rolka papírová pro pokladní jehličkové tiskárny s kopí
sirka rolky 76mm, prumer rolky 60mm, prumer vnitrni rolky 17mm