GIGABYTE UD1000GM PG5
Stav zboží: Nové
GIGABYTE UD1000GM PG5 / ATX / 1000W / 80PLUS GOLD / Aktivní PFC / PCIe 5.0 / 120 mm
hlídání ceny
GIGABYTE UD1000GM PG5
ATX / 1000W / 80PLUS GOLD / Aktivní PFC / PCIe 5.0 / 120 mm
Kód: 92459840
Výrobce: GIGABYTE Záruka: 60 měsíců P/N: GP-UD1000GM PG5
Kód: 92459840
Výrobce: GIGABYTE
Záruka: 60 měsíců P/N: GP-UD1000GM PG5
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka GIGABYTE
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1000
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Gold
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 2x 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 4
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 8
Počet 12VHPWR 12+4 pin 1
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Ložiska (Bearing) Hydraulic
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 125
+5 V větev (Proud [A]) 25
+5 V větev (Výkon [W]) 125
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 83.3
+12 V větev (Výkon [W]) 1000