GIGABYTE UD1300GM
Stav zboží: Nové
GIGABYTE UD1300GM / 1300W / 120mm ventilátor / PFC / modular / 80PLUS Gold
hlídání ceny
GIGABYTE UD1300GM
1300W / 120mm ventilátor / PFC / modular / 80PLUS Gold
Kód: 92463063
Výrobce: GIGABYTE Záruka: 60 měsíců P/N: GP-UD1300GM PG5
Kód: 92463063
Výrobce: GIGABYTE
Záruka: 60 měsíců P/N: GP-UD1300GM PG5
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka GIGABYTE
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1300
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Gold
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 2x 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 2
Počet MOLEX (Peripheral) 6
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 8
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 12
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 140 mm
Ložiska (Bearing) Double Ball
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 125
+5 V větev (Proud [A]) 25
+5 V větev (Výkon [W]) 125
+5 VSB větev (Proud [A]) 3.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 17.5
+12 V větev (Proud [A]) 128
+12 V větev (Výkon [W]) 1300