Jonsbo CR-2000 GT A-RGB černá
Stav zboží: Nové
Jonsbo CR-2000 GT A-RGB černá / 2x 120mm / 1500 RPM @ 29.5 dB / TDP 200W / AMD + Intel
hlídání ceny
Jonsbo CR-2000 GT A-RGB černá
2x 120mm / 1500 RPM @ 29.5 dB / TDP 200W / AMD + Intel
Kód: 92468106
Výrobce: Jonsbo Záruka: 24 měsíců P/N: CR-2000GT
Kód: 92468106
Výrobce: Jonsbo
Záruka: 24 měsíců P/N: CR-2000GT
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Jonsbo
Typ chlazení
Typ chlazení Vzduchové
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Procesor AMD , Intel
AMD patice AM2 , AM2+ , AM3 , AM3+ , AM4 , AM5 , FM1 , FM2 , FM2+
Intel patice LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1155 , LGA 1156 , LGA 775
Ventilátor
Velikost ventilátoru (mm) 120 x 120
Počet ventilátorů 2
Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) 1500
Hlučnost (dB) 29.5
Chladič
Počet heatpipe (tepelných trubic) 6
Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla 200
Podsvícení
Barva podsvícení A-RGB / D-RGB (5V)