Mean Well LRS-150-12 Spínaný zdroj uzavřený 150W
Stav zboží: Nové
Mean Well LRS-150-12 Spínaný zdroj uzavřený 150W / Rozsah vstupního napětí 85 až 264VAC, 120 až 373VDC / 12.5A
hlídání ceny
Rozsah vstupního napětí 85 až 264VAC, 120 až 373VDC / 12.5A
Kód: 91412390
Výrobce: Mean Well Záruka: 24 měsíců P/N: LRS-150-12
Kód: 91412390
Výrobce: Mean Well
Záruka: 24 měsíců P/N: LRS-150-12
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Mean Well
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Mean Well LRS-150-12 Spínaný zdroj uzavřený 150W:
Technické specifikace pro produkt Mean Well LRS-150-12 Spínaný zdroj uzavřený 150W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Mean Well LRS-150-12 Spínaný zdroj uzavřený 150W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Mean Well LRS-150-12 Spínaný zdroj uzavřený 150W ?