Seasonic Focus SPX-650 650W
Stav zboží: Nové
Seasonic Focus SPX-650 650W / SFX / Aktivní PFC / 92mm ventilátor / modulární / 80PLUS Platinum
hlídání ceny
Seasonic Focus SPX-650 650W
SFX / Aktivní PFC / 92mm ventilátor / modulární / 80PLUS Platinum
Kód: 92468532
Výrobce: Seasonic Záruka: 120 měsíců P/N: FOCUS-SPX-650
Kód: 92468532
Výrobce: Seasonic
Záruka: 120 měsíců P/N: FOCUS-SPX-650
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Seasonic
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 10
Výkon a účinnost
Výkon [W] 650
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Platinum
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 0
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 2
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 6
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 92 mm
Ložiska (Bearing) Fluid Dynamic
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 50
Provozní vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 100
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 V větev (Výkon [W]) 100
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 54
+12 V větev (Výkon [W]) 648
-12 V větev (Proud [A]) 0.3
-12 V větev (Výkon [W]) 3.6
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Délka [mm] 100
Formát (Typ) SFX
Šířka [mm] 125
Výška [mm] 63.5
Stav zboží
Stav zboží Jen nové , Slevy
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Seasonic Focus SPX-650 650W:
Technické specifikace pro produkt Seasonic Focus SPX-650 650W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Seasonic Focus SPX-650 650W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Seasonic Focus SPX-650 650W ?