Seasonic Focus-SGX-750
Stav zboží: Nové
Seasonic Focus-SGX-750 / zdroj 750 W / ATX / Aktivní PFC / 92mm ventilátor / 80PLUS Gold
hlídání ceny
Seasonic Focus-SGX-750
zdroj 750 W / ATX / Aktivní PFC / 92mm ventilátor / 80PLUS Gold
Kód: 92461582
Výrobce: Einhell Záruka: 60 měsíců P/N: FOCUS-SGX-750
Kód: 92461582
Výrobce: Einhell
Záruka: 60 měsíců P/N: FOCUS-SGX-750
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
|Rozhraní
ATX 20-pin   Ano
Molex HDD 4-pin (x) 3
PCI Express 6-pin (x)   4
SATA (x)   6
|Rozměry
Hloubka (mm) 100
Šířka (mm) 125
Výška (mm) 63.5
|Vlastnosti
Formát   ATX (šířka 150mm)
Typ chlazení   Aktivní
Typ PFC   Aktivní
Velikost ventilátoru (mm)   92
Výkon   750
Vypínač napájení   Ano
Značka
Značka Einhell
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 5
Výkon a účinnost
Výkon [W] 750
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Gold
Kabely
Modulární (odpojitelná) kabeláž Semi-modulární
Počet FDD (Floppy) 0
Počet MOLEX (Peripheral) 1
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 2
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 2
Počet 12VHPWR 12+4 pin 0
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 92 mm
Ložiska (Bearing) Fluid Dynamic
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 50
Provozní vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 100
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 V větev (Výkon [W]) 100
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 62
+12 V větev (Výkon [W]) 744