Seasonic Prime PX-1600 (ATX 3.0)
Stav zboží: Nové
Seasonic Prime PX-1600 (ATX 3.0) / 1600W / modulární / 80+ PLATINUM / Aktivní PFC / 135 mm
hlídání ceny
1600W / modulární / 80+ PLATINUM / Aktivní PFC / 135 mm
Kód: 92465792
Výrobce: Seasonic Záruka: 144 měsíců P/N: PRIME-PX-1600-ATX30
Kód: 92465792
Výrobce: Seasonic
Záruka: 144 měsíců P/N: PRIME-PX-1600-ATX30
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Seasonic
Barva
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 12
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1600
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Platinum
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 6
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 18
Počet 12VHPWR 12+4 pin 2
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 135 mm
Ložiska (Bearing) Fluid Dynamic
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 50
Provozní vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 125
+5 V větev (Proud [A]) 25
+5 V větev (Výkon [W]) 125
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 133
+12 V větev (Výkon [W]) 1600