Seasonic Prime TX-700
Stav zboží: Nové
Seasonic Prime TX-700 / 700W / pasivní chlazení / plně modulární / 80PLUS TITANIUM
hlídání ceny
Seasonic Prime TX-700
700W / pasivní chlazení / plně modulární / 80PLUS TITANIUM
Kód: 92452372
Výrobce: Seasonic Záruka: 120 měsíců P/N: PRIME-TX-700
Kód: 92452372
Výrobce: Seasonic
Záruka: 120 měsíců P/N: PRIME-TX-700
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Seasonic
Barva
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 12
Výkon a účinnost
Výkon [W] 700
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Titanium
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 0
Počet MOLEX (Peripheral) 5
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 4
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 10
Chlazení
Typ chlazení Pasivní
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 40
Provozní vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 150000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 100
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 V větev (Výkon [W]) 100
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 58
+12 V větev (Výkon [W]) 696