Seasonic SSR-550PD Prime Platinum 550W ATX černá
Stav zboží: Nové
Seasonic SSR-550PD Prime Platinum 550W ATX černá / napájecí zdroj / 550 W / 80+ Platinum / doprodej
hlídání ceny
napájecí zdroj / 550 W / 80+ Platinum / doprodej
Kód: 92473301
Výrobce: Seasonic Záruka: 24 měsíců P/N: SSR-550PD
Kód: 92473301
Výrobce: Seasonic
Záruka: 24 měsíců P/N: SSR-550PD
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Seasonic
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 550
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Platinum
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 8 pin 0
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 135 mm
Ložiska (Bearing) Fluid Dynamic
Provozní teplota [°C] 50
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 100
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 45
+12 V větev (Výkon [W]) 540
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Délka [mm] 150
Formát (Typ) ATX 3.1
Šířka [mm] 140
Výška [mm] 86
Stav zboží
Stav zboží Doprodej
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Seasonic SSR-550PD Prime Platinum 550W ATX černá:
Technické specifikace pro produkt Seasonic SSR-550PD Prime Platinum 550W ATX černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Seasonic SSR-550PD Prime Platinum 550W ATX černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Seasonic SSR-550PD Prime Platinum 550W ATX černá ?