SilverStone Permafrost PF360W-ARGB V2 bílá
Stav zboží: Nové
SilverStone Permafrost PF360W-ARGB V2 bílá / 3x 120mm / 35.6 dB @ 2200 RPM / Intel & AMD
hlídání ceny
3x 120mm / 35.6 dB @ 2200 RPM / Intel & AMD
Kód: 92458538
Výrobce: Silverstone Záruka: 24 měsíců P/N: SST-PF360W-ARGB-V2
Kód: 92458538
Výrobce: Silverstone
Záruka: 24 měsíců P/N: SST-PF360W-ARGB-V2
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Silverstone
Typ chlazení
Typ chlazení Vzduchové
Barva
Barva Bílá
Kompatibilita
Procesor AMD
AMD patice AM2 , AM3 , AM4 , FM1 , FM2
Intel patice LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1155 , LGA 1156 , LGA 1200 , LGA 2011 , LGA 2066
Ventilátor
Velikost ventilátoru (mm) 120 x 120
Počet ventilátorů 3
Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) 2200
Maximální průtok vzduchu (CFM) 94.0
Hlučnost (dB) 35.6
Chladič
Velikost radiátoru AIO 360mm radiátor
Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla 250
Podsvícení
Barva podsvícení A-RGB / D-RGB (5V)