SilverStone ST1100-TI v1.1
Stav zboží: Nové
SilverStone ST1100-TI v1.1 / ATX / 1100W / aktivní PFC / 135mm ventilátor / 80 PLUS Titanium
hlídání ceny
SilverStone ST1100-TI v1.1
ATX / 1100W / aktivní PFC / 135mm ventilátor / 80 PLUS Titanium
Kód: 92458657
Výrobce: Silverstone Záruka: 60 měsíců P/N: SST-ST1100-TI v1.1
Kód: 92458657
Výrobce: Silverstone
Záruka: 60 měsíců P/N: SST-ST1100-TI v1.1
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Silverstone
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 5
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1100
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Titanium
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 2x 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 6
Počet PCI-Express 6+2 pin 8
Počet SATA (Serial ATA) 16
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 135 mm
Hlučnost při zatížení [dB] 28
Ložiska (Bearing) Double Ball
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 50
Provozní vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 22
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 92
+12 V větev (Výkon [W]) 1100