SilverStone ST1200-PTS černá
Stav zboží: Nové
SilverStone ST1200-PTS černá / ATX / 1200W / 80PLUS Platinum / Aktivní PFC / modulární
hlídání ceny
SilverStone ST1200-PTS černá
ATX / 1200W / 80PLUS Platinum / Aktivní PFC / modulární
Kód: 92469274
Výrobce: Silverstone Záruka: 60 měsíců P/N: SST-ST1200-PTS
Kód: 92469274
Výrobce: Silverstone
Záruka: 60 měsíců P/N: SST-ST1200-PTS
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Silverstone
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1200
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Platinum
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 2x 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 2
Počet MOLEX (Peripheral) 6
Počet PCI-Express 6+2 pin 8
Počet SATA (Serial ATA) 8
Počet 12VHPWR 12+4 pin 1
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Ložiska (Bearing) Hydraulic
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 22
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 100
+12 V větev (Výkon [W]) 1200