Triton Polička s perforací 1U/150mm (RAX-UP-150-A1)
Stav zboží: Nové
Triton Polička s perforací 1U/150mm (RAX-UP-150-A1) / max. nosnost 15kg
hlídání ceny
max. nosnost 15kg
Kód: 99300332
Výrobce: Nezatříděno Záruka: 24 měsíců P/N: RAX-UP-150-A1
Kód: 99300332
Výrobce: Nezatříděno
Záruka: 24 měsíců P/N: RAX-UP-150-A1
Popis produktu
Zobrazit technické parametry
Popis produktu
Police je plně univerzální, tj. použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových) s hloubkou 150mm a více.
Konstrukce police:
- výška 1U
- hloubka 150 mm
- max. nosnost 15 kg.
- úchyt ve 2 předních rozích
- barva černá
Nedílnou součástí balení polic jsou montážní sady M6 pro montáž do rozvaděče.
Pevné police jsou standardně dodávány v hloubkách 150, 250, 350, 450, 550, 650 a 750 mm. Výška všech polic je 1U.