Ubiquiti POE 48-24W
Stav zboží: Nové
Ubiquiti POE 48-24W / 48V DC 0.5A / Včetně napájecího kabelu
hlídání ceny
Ubiquiti POE 48-24W
48V DC 0.5A / Včetně napájecího kabelu
Kód: 99308028
Výrobce: Nezatříděno Záruka: 24 měsíců P/N: POE-48-24W
Kód: 99308028
Výrobce: Nezatříděno
Záruka: 24 měsíců P/N: POE-48-24W
Popis produktu
Zobrazit technické parametry
Popis produktu
PoE injector slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použití je například pro nekteré RouterBoardy. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 48V.
Lze použít na vzdálenost až 75m.
Technická specifikace:
Parametr Hodnota
Napájení 90 - 240V AC
Výstupní napětí 48V 0,5A DC
Rozměry 85 x 43 x 30 mm
Provozní teplota -10 až 60 °C