Xilence LiQuRizer LQ240PRO 240mm černá
Stav zboží: Nové
Xilence LiQuRizer LQ240PRO 240mm černá / 2x 120mm / TDP 300W / 24 db @ 1500 RPM / 63.41 CFM / AMD + Intel
hlídání ceny
2x 120mm / TDP 300W / 24 db @ 1500 RPM / 63.41 CFM / AMD + Intel
Kód: 92471196
Výrobce: Xilence Záruka: 24 měsíců P/N: XC982
Kód: 92471196
Výrobce: Xilence
Záruka: 24 měsíců P/N: XC982
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Xilence
Typ chlazení
Typ chlazení Vodní (AIO)
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Procesor AMD , Intel
AMD patice AM4 , AM5
Intel patice LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1155 , LGA 1156 , LGA 1200 , LGA 1700 , LGA 2011 , LGA 2066
Ventilátor
Velikost ventilátoru (mm) 120 x 120
Počet ventilátorů 2
Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) 1500
Maximální průtok vzduchu (CFM) 63.4
Hlučnost (dB) 24
Typ ložiska (Bearing) Fluid Dynamic Bearing
Chladič
Velikost radiátoru AIO 240mm radiátor
Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla 300
Podsvícení
Barva podsvícení A-RGB / D-RGB (5V)
Rozměry
Výška (mm) 27
Šířka (mm) 120
Hloubka (mm) 270
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Xilence LiQuRizer LQ240PRO 240mm černá:
Technické specifikace pro produkt Xilence LiQuRizer LQ240PRO 240mm černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Xilence LiQuRizer LQ240PRO 240mm černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Xilence LiQuRizer LQ240PRO 240mm černá ?