Xilence LiQuRizer LQ240.W.ARGB bílá
Stav zboží: Nové
Xilence LiQuRizer LQ240.W.ARGB bílá / 2x 120mm / TDP 300W / 30.2 dB @ 1500 RPM / AMD + intel
hlídání ceny
2x 120mm / TDP 300W / 30.2 dB @ 1500 RPM / AMD + intel
Kód: 92471894
Výrobce: Xilence Záruka: 24 měsíců P/N: LQ240.W.ARGB
Kód: 92471894
Výrobce: Xilence
Záruka: 24 měsíců P/N: LQ240.W.ARGB
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Xilence
Typ chlazení
Typ chlazení Vodní (AIO)
Barva
Barva Bílá
Kompatibilita
Procesor AMD , Intel
AMD patice AM4 , AM5
Intel patice LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1155 , LGA 1156 , LGA 1200 , LGA 1700 , LGA 2011 , LGA 2066
Ventilátor
Velikost ventilátoru (mm) 120 x 120
Počet ventilátorů 2
Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) 1500
Hlučnost (dB) 30.2
Typ ložiska (Bearing) Hydraulic bearing
Chladič
Velikost radiátoru AIO 240mm radiátor
Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla 300
Podsvícení
Barva podsvícení RGB (12V)