Xilence LiQuRizer LQ360G.ARGB 360mm černá
Stav zboží: Nové
Xilence LiQuRizer LQ360G.ARGB 360mm černá / 3x 120mm / TDP 350W / 28 dB @ 1850 RPM / 76 CFM / AMD + Intel
hlídání ceny
3x 120mm / TDP 350W / 28 dB @ 1850 RPM / 76 CFM / AMD + Intel
Kód: 92471198
Výrobce: Xilence Záruka: 24 měsíců P/N: XC997
Kód: 92471198
Výrobce: Xilence
Záruka: 24 měsíců P/N: XC997
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Xilence
Typ chlazení
Typ chlazení Vodní (AIO)
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Procesor AMD , Intel
AMD patice AM4 , AM5
Ventilátor
Velikost ventilátoru (mm) 120 x 120
Počet ventilátorů 3
Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) 1850
Maximální průtok vzduchu (CFM) 76.0
Hlučnost (dB) 28
Typ ložiska (Bearing) Ceramic Bearing
Chladič
Velikost radiátoru AIO 360mm radiátor
Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla 350
Podsvícení
Barva podsvícení A-RGB / D-RGB (5V)
Rozměry
Výška (mm) 27
Šířka (mm) 120
Hloubka (mm) 397
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Xilence LiQuRizer LQ360G.ARGB 360mm černá:
Technické specifikace pro produkt Xilence LiQuRizer LQ360G.ARGB 360mm černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Xilence LiQuRizer LQ360G.ARGB 360mm černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Xilence LiQuRizer LQ360G.ARGB 360mm černá ?