Xilence XP650R6.2 650W
Stav zboží: Nové
Xilence XP650R6.2 650W / 80PLUS / nemodulární / 120mm / ATX
hlídání ceny
Xilence XP650R6.2 650W
80PLUS / nemodulární / 120mm / ATX
Kód: 92471187
Výrobce: Xilence Záruka: 24 měsíců P/N: XN420
Kód: 92471187
Výrobce: Xilence
Záruka: 24 měsíců P/N: XN420
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Xilence
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Nižší třída
Určení Domácí PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 650
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS (White)
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS , 8 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6+2 pin 2
Počet SATA (Serial ATA) 5
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 23
+3.3 V větev (Výkon [W]) 110
+5 V větev (Proud [A]) 17
+5 V větev (Výkon [W]) 110
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 48
+12 V větev (Výkon [W]) 576
-12 V větev (Proud [A]) 0.5
-12 V větev (Výkon [W]) 6
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Délka [mm] 140
Formát (Typ) ATX
Šířka [mm] 150
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Xilence XP650R6.2 650W:
Technické specifikace pro produkt Xilence XP650R6.2 650W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Xilence XP650R6.2 650W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Xilence XP650R6.2 650W ?