Zalman ZM750-ARX
Stav zboží: Nové
Zalman ZM750-ARX / 750W / 80+ Platinum / aPFC / 135mm fan / ATX / modulární / černá
hlídání ceny
Zalman ZM750-ARX
750W / 80+ Platinum / aPFC / 135mm fan / ATX / modulární / černá
Kód: 92444999
Výrobce: Zalman Záruka: 36 měsíců P/N: ZM750-ARX
Kód: 92444999
Výrobce: Zalman
Záruka: 36 měsíců P/N: ZM750-ARX
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Zalman
Barva
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 750
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Platinum
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 6
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 4
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 12
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 135 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 40
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 22
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 62
+12 V větev (Výkon [W]) 744