ZEBRA ZT411 (ZT41142-T0E0000Z)
Stav zboží: Nové
ZEBRA ZT411 (ZT41142-T0E0000Z) / Průmyslová tiskárna / 4
hlídání ceny
ZEBRA ZT411 (ZT41142-T0E0000Z)
Průmyslová tiskárna / 4" / 203dpi / 104mm / USB / RS232 / LAN / BT
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Pojištění
Informace o službě
Transparentní historie ceny
Tento produkt je možné zakoupit pouze na IČO.
Kód: 99321390
Výrobce: ZEBRA Záruka: 24 měsíců P/N: ZT41142-T0E0000Z
Kód: 99321390
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 24 měsíců P/N: ZT41142-T0E0000Z
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka ZEBRA
Vlastnosti
Barva Šedá
Emulace EPL , ZPL , ZPLII
Tisk
Technologie Termo-transférová (TT)
Maximální tiskové rozlišení (DPI) 203
Rychlost tisku (mm/s) 356
Šířka tisku (mm) 104
Papír/Medium
Formát papíru/média 114mm
Průměr kotoučku 203mm