ZEBRA ZT411 (ZT41142-T3E0000Z)
Stav zboží: Nové
ZEBRA ZT411 (ZT41142-T3E0000Z) / 4
hlídání ceny
ZEBRA ZT411 (ZT41142-T3E0000Z)
4" / 203dpi / 104mm / USB / RS232 / LAN / BT / Displ. / Odlupovač / Naviječ podkladu
Kód: 99321250
Výrobce: ZEBRA Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: ZT41142-T3E0000Z
Kód: 99321250
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: ZT41142-T3E0000Z
Technologie Termo-transférová (TT)
Maximální tiskové rozlišení (DPI) 203
Rychlost tisku (mm/s) 254
Šířka tisku (mm) 104
Papír/Medium
Formát papíru/média 114mm
Průměr kotoučku 203mm