ZEBRA ZT411 (ZT41143-T1E0000Z)
Stav zboží: Nové
ZEBRA ZT411 (ZT41143-T1E0000Z) / Průmyslová tiskárna / 4
hlídání ceny
ZEBRA ZT411 (ZT41143-T1E0000Z)
Průmyslová tiskárna / 4" / 300dpi / 104mm / USB / RS232 / LAN / BT / Disp. / Odlepovač
Kód: 99321404
Výrobce: ZEBRA Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: ZT41143-T1E0000Z
Kód: 99321404
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: ZT41143-T1E0000Z
Technologie Termo-transférová (TT)
Maximální tiskové rozlišení (DPI) 300
Papír/Medium
Formát papíru/média 114mm
Průměr kotoučku 203mm