ZEBRA ZT411 (ZT41143-T3E0000Z)
Stav zboží: Nové
ZEBRA ZT411 (ZT41143-T3E0000Z) / Průmyslová tiskárna / 4
hlídání ceny
ZEBRA ZT411 (ZT41143-T3E0000Z)
Průmyslová tiskárna / 4" / 300dpi / 104mm / USB / RS232 / LAN / BT / Disp. / Odlepovač
Informace o službě
Kód: 99322303
Výrobce: ZEBRA Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: ZT41143-T3E0000Z
Kód: 99322303
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců P/N: ZT41143-T3E0000Z
Technologie Termo-transférová (TT)
Maximální tiskové rozlišení (DPI) 300
Papír/Medium
Formát papíru/média 114mm
Průměr kotoučku 203mm
Rozhraní
Rozhraní Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0
Rozměry
Hloubka (cm) 49.5
Šířka (cm) 26.9
Výška (cm) 32.4
Hmotnost zařízení
Hmotnost (Kg) 16.33
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt ZEBRA ZT411 (ZT41143-T3E0000Z):
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZT411 (ZT41143-T3E0000Z) ?
Naposledy navštívené produkty
Hama PIRATE TRAVEL 10x15 cm
Philips Hue Impress LED 1x8W sloupkové 77cm černá