CHIEFTEC BE-10B-300 300W Micro Tower černá
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC BE-10B-300 300W Micro Tower černá / Mini ITX / 300W zdroj
hlídání ceny
Mini ITX / 300W zdroj
Kód: 92459489
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: BE-10B-300
Kód: 92459489
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: BE-10B-300
LED pásky
Organizace kabeláže
Stlačený vzduch
Ventilátory
Základní desky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Kompatibilita základní deska Mini ITX
Maximální výška chladiče (mm) 0
Maximální délka grafické karty (mm) 0
Velikost a určení
Určení Kancelářské PC
Sloty
Počet 2.5" 1
Počet 3.5" 1
Počet 3.5"/2.5" 0
Počet 5.25" 0
Počet FDD 0
Počet zadních slotů 0
Zdroj
Formát Jiné
Pozice Jiné
Přibalený zdroj 300W
Přední panel
Počet USB 2.0 1
Počet USB 3.0 2
Počet USB-C 0
Zapínání Start
Umístění Zepředu
Chlazení
Celkový možný počet radiátorů 0
Celkový možný počet ventilátorů 0
Počet ventilátorů v balení 0
Počet z boku zleva (pozice) 0
Počet z boku zprava (pozice) 0
Počet zdola (pozice) 0
Počet zepředu (pozice) 1x 80
Počet zezadu (pozice) 0
Počet zhora (pozice) 0
Další specifikace
Většinový materiál Kov
Rozměry
Hloubka [mm] 283
Šířka [mm] 95
Výška [mm] 327
Hmotnost [kg] 3.6
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt CHIEFTEC BE-10B-300 300W Micro Tower černá:
Technické specifikace pro produkt CHIEFTEC BE-10B-300 300W Micro Tower černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt CHIEFTEC BE-10B-300 300W Micro Tower černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o CHIEFTEC BE-10B-300 300W Micro Tower černá ?