CHIEFTEC BT-02B-U3-250VS
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC BT-02B-U3-250VS / mini-ITX / 250W SFX zdroj / USB 3.0
hlídání ceny
CHIEFTEC BT-02B-U3-250VS
mini-ITX / 250W SFX zdroj / USB 3.0
Kód: 92442628
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: BT-02B-U3-250VS
Kód: 92442628
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: BT-02B-U3-250VS
LED pásky
Organizace kabeláže
Stlačený vzduch
Ventilátory
Základní desky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Kompatibilita základní deska Mini ITX
Maximální výška chladiče (mm) 120
Maximální délka grafické karty (mm) 250
Velikost a určení
Určení Kancelářské PC
Sloty
Počet 2.5" 1
Počet 3.5" 1
Počet 3.5"/2.5" 0
Počet 5.25" 1
Počet FDD 0
Počet zadních slotů 0
Zdroj
Formát SFX
Pozice Dole
Přibalený zdroj 250W
Přední panel
Počet USB 2.0 0
Počet USB 3.0 2
Počet USB-C 0
Audio 3.5 mm - mikrofón , 3.5 mm - zvuk