CHIEFTEC BU-12B-300
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC BU-12B-300 / mini-ITX / 300W TFX zdroj / USB 3.0
hlídání ceny
CHIEFTEC BU-12B-300
mini-ITX / 300W TFX zdroj / USB 3.0
Kód: 92456144
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: BU-12B-300
Kód: 92456144
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: BU-12B-300
LED pásky
Organizace kabeláže
Stlačený vzduch
Ventilátory
Základní desky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Kompatibilita základní deska Mini ITX
Maximální výška chladiče (mm) 65
Maximální délka grafické karty (mm) 150
Velikost a určení
Určení Kancelářské PC
Sloty
Počet 2.5" 1
Počet 3.5" 1
Počet 3.5"/2.5" 0
Počet 5.25" 1
Počet FDD 0
Počet zadních slotů 0
Zdroj
Formát TFX
Pozice Dole
Přibalený zdroj 300W
Přední panel
Počet USB 2.0 0
Počet USB 3.0 2
Počet USB-C 0
Audio 3.5 mm - mikrofón , 3.5 mm - zvuk