CHIEFTEC CS-12B-300 černá
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC CS-12B-300 černá / mATX / 2xUSB 3.0 + 2xUSB 2.0 / 300W zdroj
hlídání ceny
CHIEFTEC CS-12B-300 černá
mATX / 2xUSB 3.0 + 2xUSB 2.0 / 300W zdroj
Kód: 92452006
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: CS-12B-300
Kód: 92452006
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: CS-12B-300
LED pásky
Organizace kabeláže
Stlačený vzduch
Ventilátory
Základní desky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Kompatibilita základní deska Micro ATX
Maximální výška chladiče (mm) 85
Maximální délka grafické karty (mm) 195
Velikost a určení
Určení Kancelářské PC , Stoly
Sloty
Počet 2.5" 1
Počet 3.5" 2
Počet 3.5"/2.5" 0
Počet 5.25" 1
Počet FDD 0
Počet zadních slotů 0
Zdroj
Formát TFX
Pozice Nahoře
Přibalený zdroj 300W
Přední panel
Počet USB 2.0 2
Počet USB 3.0 2
Počet USB-C 0
Audio 3.5 mm - mikrofón , 3.5 mm - zvuk