CHIEFTEC MiniT Mesh XT-01B-350GPB
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC MiniT Mesh XT-01B-350GPB / micro ATX / USB 3.0 / 350W zdroj / černý
hlídání ceny
micro ATX / USB 3.0 / 350W zdroj / černý
Kód: 92430366
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: XT-01B-350GPB
Kód: 92430366
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: XT-01B-350GPB
LED pásky
Organizace kabeláže
Stlačený vzduch
Ventilátory
Základní desky
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Barva Černá
Kompatibilita
Kompatibilita základní deska Micro ATX
Maximální výška chladiče (mm) 140
Maximální délka grafické karty (mm) 175
Velikost a určení
Určení Kancelářské PC
Sloty
Počet 2.5" 0
Počet 3.5" 1
Počet 3.5"/2.5" 2
Počet 5.25" 2
Počet FDD 0
Počet zadních slotů 0
Zdroj
Formát ATX
Pozice Nahoře
Přibalený zdroj 350W
Přední panel
Počet USB 2.0 0
Počet USB 3.0 2
Počet USB-C 0
Audio 3.5 mm - mikrofón , 3.5 mm - zvuk