CHIEFTEC SFX-250VS 250W
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC SFX-250VS 250W / SFX / 250W / 85% účinnost / Aktivní PFC / 80 mm
hlídání ceny
CHIEFTEC SFX-250VS 250W
SFX / 250W / 85% účinnost / Aktivní PFC / 80 mm
Kód: 92452037
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: SFX-250VS
Kód: 92452037
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: SFX-250VS
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Barevné
Ventilátor Černá
Zdroj Stříbrná
Určení a třída
Třída Střední třída
Určení HTPC
Záruka [roky] 2
Výkon a účinnost
Výkon [W] 250
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4 pin 12V
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 0
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 2
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 80 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 14
+3.3 V větev (Výkon [W]) 80
+5 V větev (Proud [A]) 15
+5 V větev (Výkon [W]) 80
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 18.5
+12 V větev (Výkon [W]) 220
-12 V větev (Proud [A]) 0.3
-12 V větev (Výkon [W]) 3.6
Formát a rozměry
Délka [mm] 125
Formát (Typ) SFX
Šířka [mm] 100
Výška [mm] 64
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt CHIEFTEC SFX-250VS 250W:
Technické specifikace pro produkt CHIEFTEC SFX-250VS 250W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt CHIEFTEC SFX-250VS 250W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o CHIEFTEC SFX-250VS 250W ?