Seasonic SSP-250SUB
Stav zboží: Nové
Seasonic SSP-250SUB / 250W / Flex ATX Mini 1U / 3xSATA / 1xIDE / 80PLUS Bronze
hlídání ceny
Seasonic SSP-250SUB
250W / Flex ATX Mini 1U / 3xSATA / 1xIDE / 80PLUS Bronze
Kód: 92452368
Výrobce: Streacom Záruka: 24 měsíců P/N: SSP-250SUB
Kód: 92452368
Výrobce: Streacom
Záruka: 24 měsíců P/N: SSP-250SUB
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Streacom
Barva
Kabely Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Určení HTPC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 250
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 1
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 0
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 40 mm