SilverStone Strider ST1500-TI v2.0
Stav zboží: Nové
SilverStone Strider ST1500-TI v2.0 / ATX / 1500W / aktivní PFC / 135mm / modulární / 80 PLUS Platinum
hlídání ceny
ATX / 1500W / aktivní PFC / 135mm / modulární / 80 PLUS Platinum
Kód: 92458674
Výrobce: Silverstone Záruka: 24 měsíců P/N: SST-ST1500-TI v2.0
Kód: 92458674
Výrobce: Silverstone
Záruka: 24 měsíců P/N: SST-ST1500-TI v2.0
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Silverstone
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 1500
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Platinum
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 2x 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Plně modulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 6
Počet PCI-Express 6+2 pin 8
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 16
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 135 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Chlazení
Provozní teplota [°C] 40
Provozní vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF) [h] 100000
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 25
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 22
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 3
+5 VSB větev (Výkon [W]) 15
+12 V větev (Proud [A]) 125
+12 V větev (Výkon [W]) 1500