ZEBRA napájecí zdroj PWR-BGA12V108W0WW
Stav zboží: Nové
ZEBRA napájecí zdroj PWR-BGA12V108W0WW / 108W / AC Input 100-240V 2.8A - DC Output: 12V 9A
hlídání ceny
108W / AC Input 100-240V 2.8A - DC Output: 12V 9A