CHIEFTEC APB-400B8 Value series
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC APB-400B8 Value series / ATX / 400W / 80 Plus White / Aktivní PFC / 120 mm
hlídání ceny
ATX / 400W / 80 Plus White / Aktivní PFC / 120 mm
Kód: 92456165
Výrobce: Chieftec Záruka: 36 měsíců P/N: APB-400B8
Kód: 92456165
Výrobce: Chieftec
Záruka: 36 měsíců P/N: APB-400B8
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Stříbrná
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 3
Výkon a účinnost
Výkon [W] 400
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS (White)
Kabely
Hlavní napájecí kabely 24 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 17
+3.3 V větev (Výkon [W]) 100
+5 V větev (Proud [A]) 16
+5 V větev (Výkon [W]) 100
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 30
+12 V větev (Výkon [W]) 360