CHIEFTEC BFX-450BS 450W
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC BFX-450BS 450W / SFX / 450W / 80 Plus Bronze / Aktivní PFC / 90 mm
hlídání ceny
CHIEFTEC BFX-450BS 450W
SFX / 450W / 80 Plus Bronze / Aktivní PFC / 90 mm
Kód: 92456148
Výrobce: Chieftec Záruka: 36 měsíců P/N: BFX-450BS
Kód: 92456148
Výrobce: Chieftec
Záruka: 36 měsíců P/N: BFX-450BS
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Stříbrná
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 3
Výkon a účinnost
Výkon [W] 450
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 24 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 90 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 20
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 20
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 37.5
+12 V větev (Výkon [W]) 450
-12 V větev (Proud [A]) 0.3
-12 V větev (Výkon [W]) 3.6
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Délka [mm] 100
Formát (Typ) SFX
Šířka [mm] 125
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt CHIEFTEC BFX-450BS 450W:
Technické specifikace pro produkt CHIEFTEC BFX-450BS 450W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt CHIEFTEC BFX-450BS 450W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o CHIEFTEC BFX-450BS 450W ?