CHIEFTEC Smart Series GPS-500A8 zdroj
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC Smart Series GPS-500A8 zdroj / 500W / 120mm fan / akt. PFC / 85%
hlídání ceny
500W / 120mm fan / akt. PFC / 85%
Kód: 92442654
Výrobce: Chieftec Záruka: 36 měsíců P/N: GPS-500A8
Kód: 92442654
Výrobce: Chieftec
Záruka: 36 měsíců P/N: GPS-500A8
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 500
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 2
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 22
+3.3 V větev (Výkon [W]) 130
+5 V větev (Proud [A]) 19
+5 V větev (Výkon [W]) 130
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 24
+12 V větev (Výkon [W]) 408