CHIEFTEC APB-500B8 Value series
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC APB-500B8 Value series / ATX / 500W / 80 Plus White / Aktivní PFC / 120 mm
hlídání ceny
ATX / 500W / 80 Plus White / Aktivní PFC / 120 mm
Kód: 92456166
Výrobce: Chieftec Záruka: 36 měsíců P/N: APB-500B8
Kód: 92456166
Výrobce: Chieftec
Záruka: 36 měsíců P/N: APB-500B8
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 3
Výkon a účinnost
Výkon [W] 500
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS (White)
Kabely
Hlavní napájecí kabely 24 pin ATX , 4+4 pin EPS
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 18
+3.3 V větev (Výkon [W]) 110
+5 V větev (Proud [A]) 17
+5 V větev (Výkon [W]) 110
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 38
+12 V větev (Výkon [W]) 456